Swati Ayurveda olejek eteryczny drzewo cedrowe 10 ml

Brand: SWATI AYURVEDA
Shipping time 7 dni

Olejek eteryczny cedrowy 10 ml

Olejek cedrowy (Cedrus atlantica) jest pozyskiwany drogą destylacji parowej z kawałków drewna jałowca wirgińskiego. Posiada intensywnie ziemisto drzewny zapach. Bardzo często wykorzystywany do produkcji męskich perfum. Esencja cedrowa posiada silne właściwości odkażające, antygrzybicze i przeciwzapalne.

W medycynie ajurwedyjskiej jego cenne właściwości, wykorzystuje się między innymi do odkażania ran, jako środek na problemy skórne, trądzik, świecącą, tłustą skórę (normalizuje funkcjonowanie gruczołów łojowych). Olejek nazywany jest "drzewem mocy", stosowany jest jako naturalny środek na regulacje cyklów menstruacyjnych u kobiet. łagodzi bóle i pomaga przy znużeniu.

W aromaterapii olejek znajduje zastosowanie jako naturalny lek na zszargane nerwy. Poprawia samopoczucie i wprawia w dobry nastrój.

Zastosowanie: do kominków aromaterapeutycznych oraz jako dodatek do oleju bazowego do masażu.

Ostrzeżenie: Olejek eteryczny należy stosować wyłącznie w rozcieńczeniu z olejem bazowym do masażu. W przypadku dostania się do oczu - przemyć obficie wodą. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować bezpośrednio na skórę. Przed zastosowaniem olejku po raz pierwszy należy przeprowadzić alergiczny test skórny.

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w chłodnym i zaciemnionym miejscu.

Produkt wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Skład (Ingredients): olejek eteryczny z drewna cedrowego

Data ważności (Expiry Date):   16/04/2019

Share

Our new collection

No products

Register

To create account, please fill the form

Cart

Your shopping cart is empty

Buy your first product